معرفی شرکت سینا پرداز آپادانا (سیپناکو)


براي دانلود كاتالوگ اينجا را كليك نمايند.

شرکت سینا پرداز آپادانا (سیپناکو) در سال 1387 توسط گروهی از مهندسان با تجربه صنعت با هدف تولید و نوآوری در زمینه ساخت تجهیزات ابزار دقیقی  پا به عرصه  تولید گذاشت تا بتواند گامی دیگر برای پیشرفت ایران عزیزمان بردارد.

هم اکنون سیپناکو دارای گواهینامه های ISO 14001 ، OHSAS 18001، IMS و ISO 9001بوده و  یکی از بزرگترین تولید کنندگان  سنسورهای اندازه گیری دما ، المنت های صنعتی ، ترموول ، اوریفیس و فلنج است که به جایگاه خوبی در صنایع  نفت ، گاز ، پتروشیمی و هوایی  رسیده و توانسته رضایت کارفرمایان محترم را جلب نماید.

سه سال پژوهش در واحد توسعه مانیتوریگ سیستم های دوار و تشخیص ارتعاش مسیر شرکت را به سوی تولید سنسور لرزشی کشاند.

سنسور های لرزشی ( ویبرشن پروب) که اکثرا با برند بنتلی نوادا در ایران مورد استفاده قرار می گرفته اند ، اکنون برای اولین بار در ایران توسط سیپنا تولید می شوند.

محصولاتی که پشتبیانی عالی ، کیفیت بالا ، امکان سفارشی سازی و ضمانت تعویض محصولات را به هموراه خود دارند.

فناوری محصولات سیپناکو بر اساس نوآوری و بهبود مستمر برگرفته از تجربه و دانش بومی جهت تولیدات صنعتی قابل اطمینان ویژگی ممتاز ما بوده و شرکت با بکارگیری فناوری های جدید برای بروز رسانی و افزایش کارایی تلاش گسترده ای دارد . ایجاد این باور که ما در کار خود بهترین هستیم مستلزم توسعه مستمر امکانات و تجهیزات تولیدی دقیق و بروز می باشد .

نوآوری ، خلاقیت و افزایش مستمر بهره وری ، زمینه های توسعه و گسترش پایدارتر و سریعتر بازار و رضایت مشتریان را فراهم می آورد . هدف سیپناکو دستیابی به بازارهای جهانی و ا رائه محصولات بر اساس استانداردهای شناخته شده بین المللی است .


لینک عضویت در کانال تلگرام :  https://t.me/sipna