درباره ما


براي دانلود كاتالوگ اينجا را كليك نماييد.
درباره ما:
شرکت سینا پرداز آپادانا (سیپناکو)
در سال 1387 توسط گروهی از مهندسان با تجربه صنعت با هدف تولید و نوآوری در زمینه ساخت تجهیزات ابزار دقیقی  پا به عرصه  تولید گذاشت تا بتواند گامی دیگر برای پیشرفت ایران عزیزمان بردارد.

هم اکنون سیپناکو دارای گواهینامه های ISO 14001 ، OHSAS 18001، IMS و ISO 9001بوده و  یکی از بزرگترین تولید کنندگان  سنسورهای اندازه گیری دما ، المنت های صنعتی ، ترموول ، اوریفیس و فلنج است که به جایگاه خوبی در صنایع  نفت ، گاز ، پتروشیمی و هوایی  رسیده و توانسته رضایت کارفرمایان محترم را جلب نماید.

سه سال پژوهش در واحد توسعه مانیتوریگ سیستم های دوار و تشخیص ارتعاش مسیر شرکت را به سوی تولید سنسور لرزشی کشاند.

سنسور های لرزشی ( ویبراسیون پروب) که اکثرا با برند بنتلی نوادا در ایران مورد استفاده قرار می گرفته اند ، اکنون برای اولین بار در ایران توسط سیپنا تولید می شوند.

محصولاتی که پشتبیانی عالی ، کیفیت بالا ، امکان سفارشی سازی و ضمانت تعویض محصولات را به هموراه خود دارند.


فناوری محصولات سیپناکو بر اساس نوآوری و بهبود مستمر برگرفته از تجربه و دانش بومی جهت تولیدات صنعتی قابل اطمینان ویژگی ممتاز ما بوده و شرکت با بکارگیری فناوری های جدید برای بروز رسانی و افزایش کارایی تلاش گسترده ای دارد . ایجاد این باور که ما در کار خود بهترین هستیم مستلزم توسعه مستمر امکانات و تجهیزات تولیدی دقیق و بروز می باشد .

نوآوری ، خلاقیت و افزایش مستمر بهره وری ، زمینه های توسعه و گسترش پایدارتر و سریعتر بازار و رضایت مشتریان را فراهم می آورد . هدف سیپناکو دستیابی به بازارهای جهانی و ا رائه محصولات بر اساس استانداردهای شناخته شده بین المللی است .

دپارتمان ماشینری:

واحد مزبور با داشتن پرسنلی مجرب و دستگاه های از قبیل   Deep drilling ، CNC، پرس ، انواع جوش ، تراش ، حکاکی لیزر و غیره قادر بوده که هر نوع ترموول ، اوریفیس ، فلنج و قطعات درخواستی را با بالاترین کیفیت برای مشتریان گرامی تولید نماید.
 
 
دپارتمان ابزار دقیق:

در واحد ابزار دقیق عملیات ساخت انواع پروب های اندازه گیری دما ( پروبهای مقاومتی RTD و تروکوپل های صنعتی و آزمایشگاهی ) ، محصولات جانبی مرتبط با آنها و المنتهای حرارتی در هر سایز ، شکل و نوعی که مورد نیاز مشتری بوده انجام می گیرد.